לפרטים ולהזמנת תורים אנא צור קשר

הגעת לגיל שאפשר להתחיל:

ככול שאנחנו מתבגרים, נסבול באופן טבעי מירידה בתפקודיות, ירידה בחילוף החומרים, החלשות המערכת החיסונית, פגיעה במערכת העצבית (עלייה בעצבוב – רגישות ייתר בכפות הרגליים או ירידה בעצבוב כתוצאה ממחלת הסוכרת למשל), והידקקות של העור בהתאם לגיל.
טיפולי פדיקור רפואי לגבר המבוגר, מצריכים ידע וניסיון רב בהתמודדות עם תמונת המצב הכללית של המטופל. מטופלים מגיל 60 ומעלה נדרשים בד"כ להגיע לטיפול הראשון עם אנמנזה מעודכנת (תדפיס מצב רפואי ותרופות בשימוש קבוע) אשר ניתן לקבל אצל הרופא המטפל.
מאידך, לא באמת יש גיל שבו צריך להתחיל לטפל ברגליים. למעשה אני מלמד אפילו אמהות צעירות, איך לחנך את ילדיהן הקטנים כבר מיום היוולדם לשמירה ולתחזוקה נכונה של כפות הרגליים, כאשר הכלל המנחה מבחינתי הוא שמירה על ייבוש מוחלט בסוף כל רחצה.
אחת הגאוות הגדולות שלי בעובדה היא, שהמטופל הצעיר ביותר שלי התחיל לטפל אצלי כשהיה בן 8 , ואילו המטופל המבוגר ביותר שלי הוא יליד 1913 (יבדל לחיים ארוכים). שניהם עדיין מגיעים אלי לטיפול תקופתי.
עדיין, כאשר הגוף מסיים את עידן החיוניות והנעורים שלו, ככה בסביבות גיל שלושים, הוא גם מתחיל להתבלות.
מובן שגבר בן 30 פחות או יותר, יכול עדיין לתחזק את כפות הרגליים שלו בעצמו, אבל עם השנים המשימה הזאת הופכת קשה יותר ויותר. עם השנים גם הכרס גדלה, והנגישות אל הרגליים הופכת יותר ויותר מוגבלת.
ממש כמו שאנו דואגים לבריאות הכללית שלנו, עם בדיקה תקופתית אצל הרופא, ביקור תקופתי אצל השיננית, או אפילו ביקור קבוע אצל הספר, כך גם חשוב לדאוג לכפות הרגליים שלנו.
כפות הרגליים הן אחד מבסיסי הקיום שלנו, והן אף פעם לא קבלו את ההערכה המתאימה המגיעה להן. טיפול תקופתי של פדיקור רפואי, בידיים המקצועיות והמיומנות של דורי רפאל, יסיע לך לשמור על בריאות כפות הרגליים בכל גיל, ובמיוחד כשאתה מתבגר, וקשה לך יותר לטפל בכפות הרגליים בעצמך. הטיפול יעניק לך כפות רגליים שנעים להשתמש בהן, נעים לדרוך עליהן, ואפילו אין צורך להתבייש כאשר צריך לחשוף אותן.
Call Now Button
Open chat
דילוג לתוכן