לפרטים ולהזמנת תורים אנא צור קשר

פדיקור רפואי לשיקום פציעות ספורט:

עוסק בספורט באופן קבוע, בצורה מקצועית או חובבנית?

העיסוק בספורט בכל רמה שהיא הוא דבר מומלץ, אם כי ישנו פרדוקס בצידו. כולם מכירים את תופעת "פציעות הספורט", פגיעות בשרירים, בעצמות ובמפרקים, ושחיקה כללית שנובעת מפעילות ייתר של הגוף.

כל ספורט כמעט, יוצר עומס ייתר ושחיקה של כפות הרגליים. יהיו אלה ענפי הריצה השונים, רכיבה על אופניים, משחקי כדור-רגל וכדור-סל, חדרי כושר וכל ספורט אחר חובבני או מקצועי כאחד.

ממש כמו טיפול תקופתי שיש להעביר את הרכב שלנו בעבור כמות קבועה של 10,000 ק"מ, כן יש לטפל בכפות הרגליים.

ככול שאנו עוסקים יותר בספורט, כן גדלה השחיקה של כפות הרגליים. עור ייבש מצטבר בנקודות לחץ קבועות, יבלות מכאניות מופיעות ומייצרות כאבים, גדלים הסיכויים להיווצרות של ציפורן חודרנית, שלפוחיות ושטפי דם, ולאט לאט התפקוד של כף הרגל נפגע.

קורה לפעמים שכתוצאה מכאב כזה או אחר בכף הרגל, אנו משנים את זוויות היציבה שלנו, ואז מתחילים להופיע כאבים גם בגב ובברכיים.

לא חבל ?

טיפול פדיקור רפואי אמיתי יכול בקלות להקל על השחיקה המואצת של כפות הרגליים, ולתת לך כף רגל איכותית יותר, שתשרת אותך טוב יותר, ואפילו תעזור לך לשפר את ביצועיך הספורטיביים.

עיסוק בספורט חובבני או מקצועי מצריך בד"כ השקעה בציוד, בנעליים טובות ומתאימות לענף הספורט הרלוונטי, ובביגוד מתאים. גם טיפול פדיקור רפואי אמיתי הוא חלק מההשקעה נכונה בעיסוק בספורט.

טיפול תקופתי של פדיקור רפואי, בידיים המקצועיות והמיומנות של דורי רפאל,

יסיע לך להיפטר מתופעות אלה, ויעניק לך כפות רגליים שנעים להשתמש בהן, נעים לדרוך עליהן, ואפילו אין צורך להתבייש כאשר צריך לחשוף אותן.

Call Now Button
Open chat
דילוג לתוכן